אודותיי 2020-03-08T14:33:21+02:00

אודות

אצלי הכל מתחיל ונגמר בגינה. ואני מאמין ויודע שאין סיבה לוותר עליה גם אם אתם גרים בקומה שלישית, שישית או אפילו קרוב יותר לשמיים.
אנחנו ב-Balconies מומחים לגינון במרפסות. אנחנו מבינים את הרצון לצאת ולראות קצת ירוק בעיניים, ליהנות מכמה צמחים, אולי תבלינים, או עץ לימון נושא פרי… ואין שום סיבה שבעזרת תכנון נכון וצמחיה שנבחרת בקפידה, גם אתם תוכלו ליהנות מגינה במרפסת.

נעים מאוד, אני אייל…

הנדסאי אדריכלות נוף, וחובב צמחיה מושבע עם ניסיון של כ-25 שנים בייעוץ תכנון ובנית מאות גינות בארץ ובחו”ל ובעל חיבת יתר לגינון במרפסות. מייסד בלוג גינות מרפסת המוביל בישראל – www.adanit.co.il

שמח לשתף פעולה עם דשנית

דשנית, הוקמה בשנת 1965 כחברה משפחתית. מאז ועד היום החברה נמצאת בצמיחה והתפתחות.
דשנית מובילה כיום את ענף מוצרי הגינון לשוק המקצועי והפרטי כאחד, מגוון מוצרי דשנית כוללים תערובות שתילה ומצעי גידול איכותיים, ביו-קומפוסט, הומוס, מוצרי טוף ומגוון חיפויי קרקע.
דשנית מקפידה כל העת להיות בקדמת הטכנולוגיה בתחום, מוצריה מיוצרים בתהליך מתקדם וקפדני תחת פיקוח ובקרת איכות ללא פשרות. במפעל דשנית עובדים עם מיכון אוטומטי ובטכנולוגיות מהחדשניות והמתקדמות הקיימות בשוק, זאת לשם הבטחת דיוק בנפח המוצרים, אריזתם ואיכותם. בדשנית אנו מאמינים בשירות אישי, צמוד ומקצועי, אספקת מוצרים מהירה ומסודרת, תוך הקפדה על מוצרים איכותיים ללא פשרות לכלל לקוחותינו. לדשנית לקוחות הפרוסים בכל רחבי הארץ בינהם: משתלות מכירה ומרכזי גינון, משתלות גידול מקצועיות, אדריכלי ומהנדסי נוף, מרכזי גינון ואנשי מקצועי בענף הגינון. כשהלקוחות מחייכים והגנים פורחים, אצלנו מחייכים כי ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו.

מלאו פרטים ואחזור אליכם