אודותינו 2018-06-23T14:34:16+03:00

אודות

אצלנו הכל מתחיל ונגמר בגינה. ואנחנו מאמינים ויודעים שאין סיבה לוותר עליה גם אם אתם גרים בקומה שלישית, שישית או אפילו קרוב יותר לשמיים.
אנחנו ב-Balconies מומחים לגינון במרפסות. אנחנו מבינים את הרצון לצאת ולראות קצת ירוק בעיניים, ליהנות מכמה צמחים, אולי תבלינים, או עץ לימון נושא פרי… ומצד שני, מכירים את המגבלות: מרפסת עלולה להיות קטנה וצריכה להכיל המון אלמנטים, וכשאתם לא תמיד זמינים בבית נוצרת בעיית ההשקיה.

בדקנו עשרות רעיונות, המצאות, פיתוחים, חברות, ומותגים, עד שפגשנו את מוצרי TruDrop של חברת Crescent Garden האמריקאית, האדניות המתקדמות בעולם המשלבות טכנולוגית השקיה עצמית. מהרגע הראשון היה ברור שמצאנו את הפתרון המושלם לגינון במכלים. הושקעו בו חמש שנות פיתוח בעזרת טובי המגדלים בעולם, במהלכן נרשמו ארבעה פטנטים שהתגבשו לכדי מוצר שהוא לא פחות מגאוני.

הקמנו מערך שירות הכולל תכנון נוף, כן גם למרפסת מגיע כזה, כי בעזרת תכנון נכון וצמחיה שנבחרת בקפידה, גם אתם תוכלו ליהנות מגינה במרפסת.

מייסדים

אייל מליון

הנדסאי אדריכלות נוף, וחובב צמחיה מושבע עם ניסיון של כ-25 שנים בייעוץ תכנון ובנית מאות גינות בארץ ובחו”ל ובעל חיבת יתר לגינון במרפסות. מייסד בלוג גינות מרפסת המוביל בישראל – www.adanit.co.il

מישל בשן-עפר

ישראלית / אוסטרלית, חובבת (אך הורגת) צמחים מושבעת אבל אופטימית, עם רקע רחב בתחום העסקי והשיווקי שהחליטה להקים את העסק שיציל את המרפסת שלה.

גאים לייצג את Crescent Garden בישראל

For over 19 years our design philosophy has remained the same. Our approach is simple.

We bridge design and functionality into every one of our products. We start with a variety of styles and colors to allow consumers to find the right complement for their indoor and outdoor spaces. We then offer easy to install products, that are lightweight, durable and come with a warranty. We understand our products house plants and therefore work hard to develop innovations that will lead ultimately to successful gardening. We invite you to take a closer look and create your own garden space that reflects your style.

שמחים לשתף פעולה עם דשנית

דשנית, הוקמה בשנת 1965 כחברה משפחתית. מאז ועד היום החברה נמצאת בצמיחה והתפתחות.
דשנית מובילה כיום את ענף מוצרי הגינון לשוק המקצועי והפרטי כאחד, מגוון מוצרי דשנית כוללים תערובות שתילה ומצעי גידול איכותיים, ביו-קומפוסט, הומוס, מוצרי טוף ומגוון חיפויי קרקע.
דשנית מקפידה כל העת להיות בקדמת הטכנולוגיה בתחום, מוצריה מיוצרים בתהליך מתקדם וקפדני תחת פיקוח ובקרת איכות ללא פשרות. במפעל דשנית עובדים עם מיכון אוטומטי ובטכנולוגיות מהחדשניות והמתקדמות הקיימות בשוק, זאת לשם הבטחת דיוק בנפח המוצרים, אריזתם ואיכותם. בדשנית אנו מאמינים בשירות אישי, צמוד ומקצועי, אספקת מוצרים מהירה ומסודרת, תוך הקפדה על מוצרים איכותיים ללא פשרות לכלל לקוחותינו. לדשנית לקוחות הפרוסים בכל רחבי הארץ בינהם: משתלות מכירה ומרכזי גינון, משתלות גידול מקצועיות, אדריכלי ומהנדסי נוף, מרכזי גינון ואנשי מקצועי בענף הגינון. כשהלקוחות מחייכים והגנים פורחים, אצלנו מחייכים כי ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו.

לתיאום פגישה אצלינו במרפסת

צרו קשר

יבואן ומפיץ בלעדי של: